{Nově! Adoptuj si pixelku Zde!!! Přidala jsem nové pixelky!!!}
{Nestíhám! Takže vše z Bratz je zkopčeno od Lagoony!}
Tento blog již nepoužívám!! Mám tu new blog TADY !!! ← Těším se na komentář :))


Ewa Farna

3. června 2012 v 15:25 |  Zajímavosti o MH

Ewa Farna a Monster High

Ewa Farna zve do světa MONSTER HIGH, nové značky firmy Mattel.
MONSTER HIGH
Zpěvačka se stala ambasadorkou nové řady panenek a licenčních výrobků a připojila se tak k miliónům fanoušků MONSTER HIGH na celém světě. Miláčka polských a českých teenagerů uvidíme mj. ve videoklipu s ústřední písničkou MONSTER HIGH a v televizních reklamách. Zpěvačka se také nechala nafotit ve stylu hrdinů světa MONSTER HIGH. Reklamní kampaň s touto hvězdou bude probíhat současně na třech trzích, polském, českém a slovenském.
"Podobně jako hrdinové Monster Highä i já jsem vždycky sama sebou. Ať je to na pódiu nebo jinde. Je jedno, co od nás jiní očekávají, co bychom měli dělat, jak bychom měli vypadat, co se sluší a nesluší, člověk musí mít svůj vlastní názor. Právě naše nedokonalosti mohou být tou největší předností, protože utvářejí osobnost a zdůrazňují individualitu. Svět Monster Highä je plný takových nedokonalostí, které jeho hrdiny odlišují a tím je činí absolutně výjimečnými. Moje vystoupení ve videoklipu a fotografování, které budou propagovat značku Monster Highä, mi umožnila experimentovat a ukázat naprosto jinou tvář", řekla Ewa Farna.
Ewa Farna
Monster Highä je nová značka hraček a licenčních výrobků pro holčičky od firmy Mattelâ, která sklízí velkolepý úspěch na celém světě. Hrdinové Monster Highä jsou originální studenti Střední školy příšer (Monster High), kteří milují zábavu, módu a hudbu. Svět Monster Highä zdůrazňuje hodnoty, po nichž touží a které vyhledávají dnešní náctiletí. Je to akceptování svých nedokonalostí a vad, odhalování vlastního stylu a bytí sebou v každé situaci.
Každý hrdina značky Monster Highä je jiná postava, buď dcera nebo syn pohádkové nebo filmové příšery, kterou všichni dobře znají. Třeba stylová vegetariánka Draculauraä (dcera Drákuly), neobyčejně krásná milovnice dějepisu Frankie Steinä (dcera Frankensteina), smělá a odvážná milovnice koček Clawdeen Wolfä (dcera Vlkodlaka), nadšenec pro vodní sporty Lagoona Blueä (dcera Mořské příšery) nebo nejchytřejší se všech studentů Střední školy Monster High, milovnice knih Ghoulia Yelpsä (dcera Zombie). V Monster Highä nesmí chybět ani školní páreček, který tvoří Deuce Gordonä a Cleo de Nileä (syn Medúzy a dcera Mumie).
Ewa Farna
"Monster Highä - to je vzrušující svět, v němž jsou nejen hračky a výrobky, ale také filmy, v nichž se odehrávají příběhy školních hrdinů, kteří prožívají své každodenní radosti a strasti. "Je to svět, který ukazuje, jak důležité je akceptovat sebe sama a nalézt pro sebe svůj styl. Ewa Farna má originální styl a silnou osobnost. Proto jsme jí navrhli, aby se stala tváří značky Monster Highä", říká Michaela Gilarová z firmy Mattel, která je v České a Slovenské republice zodpovědná za rozvoj této značky.
Pro potřeby reklamní kampaně se Ewa Farna zúčastnila originálního fotografování, inspirovaného stylem hrdinů Monster Highä. O její nový vzhled se staral polský team: Malgorzata Witter, stylistka, která spolupracuje např. s časopisem Cosmopolitan, známý kadeřník Kajetan Góra a Magda Atkins, vizážistka mnoha hvězd. Autorkou fotografií je Katarzyna Kiefert.
Značka Monster Highä bude Ewu Farnou provázet také na dvou koncertech, pořádaných u příležitosti jejích 18. narozenin v polském Sosnowci a v českém Brně, kde se uskuteční rovněž oficiální premiéra videoklipu Monster Highä Fright Song. Videoklip a televizní reklamy, které propagují svět Monster Highä s Ewou Farnou se objeví na televizních kanálech na podzim.
Ewa Farna
___________________________________________________________________________
Podrobné informace o hrdinech Monster Highä a aktuální novinky z jejich života lze najít také na speciálních internetových stránkách www.monsterhigh.cz.
Kromě fotografií a popisu každé postavy zde na fanynky Monster Highä čekají různé on-line hry, soutěže, zábava a díly seriálu, věnovaného příhodám studentů "Upíří školy".
I milovnice knížek si přijdou na své. Od září již mohou české teenagerky sledovat osudy hrdinů školy Monster Highä na stránkách prvního dílu románu Lisy Harrison "Monster Highä, S Příšerami v jedné lavici". Knížku vypadá nakladatelství CooBoo společnosti Albatros Media. Česká knížka se prodává zároveň i na Slovensku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama